LOKALITA

V době plánování výstavby bylo zpracováno výškové zónování města Brna, ve které byla lokalita ve které se nachází NTower určena pro zástavbu výškovými budovami. Jediným omezením této lokality je hladina letového provozu, které se NTower dotýká. Jedná se o nejvyšší budovu v Česku šplhající k nebi.

POLOHA A UMÍSTĚNÍ

NTower stojí mezi ulicemi Pražákova a Heršpická.

Lokalita má výborné dopravní napojení na dálnici D1 (Praha – Bratislava – Ostrava – Vídeň) i městský okruh. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky městské hromadné dopravy. Po přesunu železničního nádraží do nové jižní polohy bude celé území připojeno i na tramvajovou síť.

Plánovaná přestavba železničního uzlu se jeví pro rozvoj a zhodnocení celého území jako velmi přínosná.

Věž budovy NTower vystupuje ze severního rohu třípodlažní podnože, která kopíruje a takřka vyplňuje lichoběžníkový tvar parcely. Hlavní vstupy navazují na pasáže v sousedních budovách a reagují tak na nově navrhované náměstí.

Multifunkční budova nabízí prostory pro kancelářské využití, obchody, restaurace, fitness, zdravotní zařízení a bydlení.

Z důvodů ochrany soukromí Google Mapy je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Ochrana osobních údajů.
Přijímám

VIZE PRO BRNO


NTower je prvním pilířem brněnského Manhattanu.

Klienti sídlící v N Tower